JAUNUMI MŪSU DRAUGI
 

Aicinām uz Ciecieres upes tīrīšanas talku!

Arī šogad Saldus Kalnsētas parkā pie estrādes uz jau tradicionālo upes tīrīšanas talku tiks aicināti rokfestivāla fani, dabas draugi un visi, kuri vēlas dot ieguldījumu sakoptas vides radīšanā.
 

 

Nu jau par tradīciju ir izveidojusies Cieceres upes tīrīšanas talka, kura notiek jau trešo gadu svētdienā pirms festivāla Saldus Saule. Biedrība Saldus Saule un tās atbalstītāji aicina jaunos un senos draugus/talciniekus satīrīt mūsu upīti un arī sakārtot Kalnsētas estrādi un parku, lai pienācīgi varētu uzņemt viesus Saldus un Brocēnu novadu krāšņākajā festivālā Saldus Saule. Šogad tiekamies 16. jūlijā plkst. 12.00 un reģistrējamies Kalnsētas estrādē. Kopīgi pastrādāsim, pēc darba cienasts ko laipni sagādājuši talkas atbalstītāji, loterija ar vērtīgām balvām, un baudam mazu koncertiņu. Koncertā piedalīsies Saldus un Brocēnu novadu bērni un jaunieši, kā arī būs daži mūziķi, kuru vārdus zin visā Latvijā un ne tikai. Talciniekiem iesakam ņemt līdzi zāģus, grābekļus, zābakus, cimdus, labu omu un lielu darbasparu!

Talku atbalsta: Saldus novada Dome, laikraksts Saldus Zeme, EkoDeal, Signet Serviss, DUS Saldus Priede, OK Saldus

Cienasts un balvas no: Cannelle bakery, veikals Veicis, IT Tehnika, bārs Velve, kafe Bordertauna, restorāns Stikla pērlīšu spēle, kafejnīca TERASE.

Uz tikšanos 16. jūlijā plkst. 12.00 Kalnsētas parka estrādē!!!

 SALDUS NOVADA PAŠVALDĪBA
 
Aldaris
 
 
INFORMĒ     
   
 
     
 
           
 
     
 
ATBALSTA