JAUNUMI MŪSU DRAUGI
 

FESTIVĀLS FESTIVĀLĀ – “SALDUS SAULĪTE 2018”

Latvijas senākajam rokfestivālam “Saldus Saule” ir radusies jauna tradīcija – jau ceturto gadu festivāla ietvaros notiks bērnu un jauniešu koncerts “Saldus Saulīte”, kuru pilnīgi noteikti varam dēvēt par festivālu festivālā. Šogad “Saldus Saulīte” klausītājus pulcinās 28.jūlijā plkst. 12.00.
 

Aptuveni divas stundas ilgajā bērnu un jauniešu koncertā piedalīsies 15 grupas un individuālie izpildītāji. Dalībnieku vecuma diapazons ir no 2 līdz 25 gadiem, tāpēc viņi tiks dalīti 3 vecuma grupās. Šī būs iespēja jaunajiem talantiem uz lielās “Saldus Saules” skatuves uzstāties kā īstiem profesionāļiem. Viss būs pa īstam – profesionālā aparatūra, profesionāls pavadījums un apskaņošana.

“Saldus Saulītes” dalībnieki būs gan Saldus un Brocēnu novada bērni un jaunieši, gan ieradīsies no Kuldīgas, Liepājas un citām Kurzemes vietām. Kā varēja kļūt par šī koncerta dalībnieku? A.Akermanis stāsta, ka bija iespēja pieteikties pašiem, bet ir arī dalībnieki, kurus organizatori nolūkojuši un uzrunājuši dažādos pasākumos, konkursos, skolu koncertos.

“Saldus Saulīte” nebūs tikai koncerts, bet arī konkurss ar ļoti vērtīgām balvām. Uzvarētājus noteiks skatītāju balsojums. Kopējais balvu fonds pārsniedz 1000 eiro. Īpašas veltes būs katras vecuma grupas pirmo 3 vietu ieguvējiem, kā arī speciālbalva un Grand Prix. Arī godalgu devēji ir īpaši – gan organizatori, gan organizatoru uzrunāti, gan pieteikušies paši. Kas būs balvās? Dalībnieki to zina, bet skatītājiem lai pagaidām saglabājas intriga – noslēpums! Pačukstēsim tikai to, ka dāvanas tiešām būs oriģinālas un neviens dalībnieks nepaliks tukšā.

28.jūlijā “Saldus Saulītes” laikā un arī pēc tam pļavā blakus estrādei darbosies tirdziņš, būs dažādas atrakcijas un radošās darbnīcas, kas aicinās piedalīties ikvienu, īpaši ģimenes ar bērniem.

 SALDUS NOVADA PAŠVALDĪBA
 
Aldaris
 
 
INFORMĒ     
   
 
     
 
           
 

 
     
 
ATBALSTA