JAUNUMI MŪSU DRAUGI
 

Saldus Saule 2018 - jau šovakar!

Tas mirklis ir klāt - vārtus ver festivāls "Saldus Saule 2018".
 

 

Šovakar, plkst 17.00 Saldū, Kalnsētas parkā vārtus vērs pirms 31. gada pirmoreiz notikušais rokfestivāls Saldus Saule, kur divu dienu un nakšu garumā uzstāsies gan Latvijas roka leģendas, gan šodienas zvaigznes, un arī daudzsološi jaunie izpildītāji, priecējot apmeklētājus ar labu mūziku un tikai “Saldus Saulei” raksturīgo īpašo festivāla atmosfēru.

Arī šogad festivāls notiks divas dienas, no piektdienas plkst. 17.00 līdz svētdienas rītam. Blakus festivāla teritorijai no piektdienas plkst. 17.00 līdz svētdienas plkst 12.00 darbosies  telšu pilsētiņa, bet viesi, kuri vēlas nakšņot komfortablākos apstākļos, tiek aicināti izmantot tuvumā esošo viesnīcu un viesu namu pakalpojumus.

Nokļūt festivālā visērtāk ir ar sabiedrisko transportu, braucot līdz Saldus autoostai, un dodoties pastaigā uz festivāla teritoriju ar kājām. Viesi, kuri brauc uz festivālu ar saviem auto, tiek aicināti auto novietot ielu malās pilsētā, ievērojot ceļazīmju prasības. Īpaša komforta cienītājiem festivāla ieejas tuvumā ierīkota ierobežotas ietilpības VIP autostāvvieta, festivālā darbosies arī VIP zona.

Pļavā aiz upītes abas festivāla dienas apmeklētājiem būs pieejams festivāla tirdziņš un aktivitāšu zona, bet sestdienas rītā īpaši gaidītas ģimenes ar bērniem - uz festivāla skatuves plkst. 12.00 sāksies bērnu koncerts “Saldus Saulīte”, kurā skatītājus un klausītājus priecēs Saldus un Brocēnu jaunie talanti. Ieeja bērnu koncertā ir bez maksas.

Festivāla programma ar mākslinieku uzstāšanās laikiem pieejama festivāla mājas lapas sadaļā Programma. Biļetes nopērkamas Biļešu servisa kasēs un pie ieejas festivālā.

Tiekamies jau šovakar Kalnsētas parkā!

 SALDUS NOVADA PAŠVALDĪBA
 
Aldaris
 
 
INFORMĒ     
   
 
     
 
           
 

 
     
 
ATBALSTA