MĀKSLINIEKI MŪSU DRAUGI
« Atpakaļ

MUSIQQ

MUSIQQ

Grupa Musiqq darbojas kopš 2009 gada, un tās pamatsastāvā darbojas divi Liepājnieki – Marats Ogļezņevs un Emīls Balceris. 
Musiqq ir viena no tām grupām, kas raksta, sacer, producē, aranžē savas dziesmas paši, un tās kontā jau ir trīs ierakstu albumi - “Šī ir tikai mūzika”, “ Vēl viena mūzika” un "Silta Sirds".
Musiqq savas dziesmas raksta latviešu, krievu un angļu valodā, un pavisam grupa ir ierakstījusi 35 dziesmas, 16 no tām ir singli, un pusei no tiem ir videoklipi, kuriem ir jau 37 miljonu skatījumu, Musiqq YouTube kanālā https://www.youtube.com/user/maratonss/videos . 
Grupas pirmā publiskā dziesma bija "Klimata kontrole", bet pirmais singls, ar kuru guva popularitāti visā Latvijā, bija "Abrakadabra". 
Musiqq dziesmas, kopš 2009.gada, ir vienas no pārdotākajām dziesmām Latvijā, tās turas radio topu, klubu atskaņošanas un mūzikas ierakstu balvu virsotnēs. Grupas darbi ir arī, kā visbiežāk radio, televīzijā, koncertos skanējušo dziesmu sarakstā, ko apliecina, četras saņemtās Autortiesību bezgalības balvas. 
Grupas augstākie sasniegumi ir pagodinājums ar nosaukumu Gada Liepājnieki! Divas uzvaras un astoņas godalgotas vietas ikgadējā, prestižā Latvijas mūzikas aptaujā "Muzikālā Banka", divkārtēja uzvara skatītāju balsojumā un desmitkārtēji nominēti gada balvai "Zelta Mikrofons", uzvara Latvijas Eirovīzijas finālā un gods parstāvēt Latviju Diseldorfā “Eurovision 2011”, dalība muzikāla pasākuma sērijā “Hennessy Artistry”, iespēja pārstāvēt Latviju leģendārajā pasākumā "Sopot Festival", kā arī trīs mūzikas albumi - "Sī ir tikai muzika", "Vēl viena mūzika" un "Silta Sirds". 
2015.gada nogalē, veiksmīgi realizējās grupas pirmā akustiskā koncerttūre "Silta Sirds". 
2016.gads, Musiqq, ir nozīmīgs ar to, ka ir ierakstījuši veiksmīgu kopdarbu/dziesmu - "Debesis iekrita Tevī", ar Latvijas veiksmīgāko grupu "Prāta Vētra".
Musiqq var lepoties ar to, ka ir viena no iecienītākajām grupām Latvijā.

« Atpakaļ


SALDUS NOVADA PAŠVALDĪBA
 
Aldaris
 
 
INFORMĒ     
   
 
     
 
           
 
     
 
ATBALSTA