MĀKSLINIEKI MŪSU DRAUGI
« Atpakaļ

PIRMAIS KURSS

PIRMAIS KURSS

“Pirmais Kurss” ir dibināts 2010. gada nogalē. Iespējams, ka atceries mūs no kāda koncerta Folkklubā Ala Pagrabs vecrīgā, vai festivāla LabaDaba.  Savā astoņu gadu pastāvēšanas periodā esam nospēlējuši koncertus gandrīz visā Latvijas teritorijā, izņemot Latgali, un arī Igaunijā. Iekustinājuši festivālus (LabaDaba, Baltic Bech Party, Summersound), kāzas, balles un citus svētkus. Koncertos spēlējam orģinālmūziku. Mūsu dziesmas vēsta par sasāpējušām tēmām - nestrādā internets, meitenes ballītē izēdušas visus čipsus, laivu braucienā Māra pazaudē airus.  Grupā spēlē Francis Upaciers (ģitāra, vokāls), Valdis Avotiņš (sitaminstrumenti, vokāls), Aleksandrs Okonovs (taustiņi, vokāls) un Kārlis Zemītis (taustiņi, bass, vokāls). Daudzām dziesmām mūziku veidojis arī Dāvis Mazurenko (ģitāra un vokāls), kurš šobrīd studē Anglijā, tāpēc koncertos parādās diezgan reti.

2018. Gada pavasarī tika izdots albums “Problēmas”, kur stāsts ir par ķibelēm, kuras ir piedzīvojuši grupas dalībnieki - neveiksmīga jauna auto iegāde, šķūņa būvniecības process, problēmas ar matiem un internetu. Kopumā albumā iekļauti 15 oriģināldarbi, roka, popa un vieglās mūzikas stilos.

Veido savu subjetīvo skatījumu un iepazīsties ar  jaunāko videoklipu: http://ej.uz/SapnuAutoPeugeot vai arī visu albumu Spotify http://ej.uz/ProblemasSpotify

« Atpakaļ


SALDUS NOVADA PAŠVALDĪBA
 
Aldaris
 
 
INFORMĒ     
   
 
     
 
           
 

 
     
 
ATBALSTA