JAUNUMI MŪSU DRAUGI
 

Aktivitātes un jaunumi šogad

Šogad festivāls notiks divas dienas! Vārti vērsies jau piektdienas vakarā, un viss notiks līdz pat svētdienas rītam. Sestdienas rītā pļavā aiz upītes - Saules gadatirgus un dažādas radošas un sportiskas aktivitātes, bet 12.00 uz lielās skatuves - bērnu koncerts "Saldus Saulīte". No piektdienas pēcpusdienas pļavā iemītniekus gaidīs telšu pilsētiņa, kas būs atvērta līdz svētdienas pusdienlaikam. Būs pieejama arī VIP autostāvvieta un VIP zona tiem, kas vēlas justies īpaši.
 

 

Sestdienas pirmā daļa solās būt interesanta gan tiem, kas gribēs paši darboties, gan tiem, kas kāro pēc izklaidēm un atpūtas.

Būs iespēja izmēģināt roku mūzikas instrumentu spēlē, dažādās darbnīcās varēs gleznot, cept cepumus, veidot no māla, vaska, gatavot nozīmītes, rokas sprādzes...

Visu dienu būs pieejamas izjādes ar zirgiem, sīkdzīvnieku izstāde, loka šaušana un citas aktivitātes, bet vingrotāji rādīs paraugdemonstrējumus un “Saules Gadatirgus” apmeklētājiem organizēs sacensības. Stiprākie saņems ielūgumus uz festivāla vakara daļu.

Arī šogad notiks bērnu koncerts “Saldus Saulīte” , kurā pulcēsies Saldus un Brocēnu novada jaunie talanti. Bērnu koncerts “Saldus Saulīte” sāksies 22. jūlijā plkst. 12.00.

 SALDUS NOVADA PAŠVALDĪBA
 
Aldaris
 
 
INFORMĒ     
   
 

 
           
 
     
 
ATBALSTA