JAUNUMI MŪSU DRAUGI
 

Aktivitātes un jaunumi šogad

Šogad festivāls notiks divas dienas! Vārti vērsies jau piektdienas vakarā, un viss notiks līdz pat svētdienas rītam. Pļavā aiz upītes jau no piektdienas vakara darbosies Saldus Saules gadatirgus un dažādas radošas un sportiskas aktivitātes, bet sestdienas rītā, plkst. 12.00 uz lielās skatuves - bērnu koncerts "Saldus Saulīte". No piektdienas pēcpusdienas pļavā iemītniekus gaidīs telšu pilsētiņa, kas būs atvērta līdz svētdienas pusdienlaikam. Būs pieejama arī VIP autostāvvieta un VIP zona tiem, kas vēlas justies īpaši.
 

 

 Festivāla "Saldus Saule" ietvaros, nu jau trešo gadu pēc kārtas notiks koncerts "Saldus Saulīte", pulcējot Saldus un Brocēnu jauno dziedošo paaudzi uz lielās, festivāla "Saldus Saule" skatuves. Liela daļa jauno vokālistu savu dziedātāja karjeru sākuši mazo vokālistu konkursā Cālis, turpina dziedāt un skoloties tālāk, parādot savu izaugsmi un priecējot skatītājus. Iespējams, ka kāds no viņiem savu dziedātāja karjeru drīz turpinās uz Saldus Saules vakara skatuves.

Šogad mums pievienojas arī jaunie talanti no Liepājas POP/ROK skolas: gados jaunākā rokgrupa Latvijā – POP/ROK KIDS! Koncertu "Saldus Saulīte" papildinās arī pavisam jauna meiteņu rokgrupa no Liepājas Pop/Rok skolas un mazais Ģitāristu Duo.

Saldus Saules gadatirgus solās būt interesants gan tiem, kas gribēs paši darboties, gan tiem, kas kāro pēc izklaidēm un atpūtas.

Būs iespēja izmēģināt roku mūzikas instrumentu spēlē, dažādās darbnīcās varēs gleznot, cept cepumus, veidot no māla, vaska, gatavot nozīmītes, rokas sprādzes... Drosmīgākajiem tiks piedāvātas izjādes ar zirgu, būs iespēja baudīt arī pirts procedūras. Varēsiet nopirkt gan mājražotāju darinājumus, gan nobaudīt garšīgu maltīti.

Šogad īpaša uzmanība tiks pievērsta festivāla vēsturei. Varēsiet ielūkoties Saldus pilsētas bibliotēkas sagatavotajos “Saldus Saules” vēsturiskajos foto arhīvos, un kas zina, iespējams pat kādā vēsturiskajā liecībā ieraudzīt sevi vai kādu savu paziņu. Jaņa Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejs piedāvās iepazīties ar Ērikam Ķiģelim veltītu ekspozīciju. Ēriks cienījami nesis Saldus vārdu tolaik un tagad, un viņa talantu viņa radītajos darbos mēs novērtējam un baudām vēl šodien.
Savukārt Saldus mākslas skolas audzēkņi būs sagatavojuši savu redzējumu par “Saldus Sauli”, iesaistot festivāla apmeklētājus un dalībniekus, tiks radīti mākslas darbi, kas ļaus “Saldus Saulei” iemirdzēties vēl spožāk un krāsaināk.

Tiekamies jau pavisam drīz Kalnsētas parkā, festivālā Saldus Saule!

 

 

 SALDUS NOVADA PAŠVALDĪBA
 
Aldaris
 
 
INFORMĒ     
   
 
     
 
           
 
     
 
ATBALSTA