MĀKSLINIEKI MŪSU DRAUGI
« Atpakaļ

THE SOUND POETS

THE SOUND POETS

The Sound Poets ir iemīļota Latvijas indīpopa grupa. Festivālā "Saldus Saule" grupa spēlēs jau otro reizi. Grupa ir koncertējusi labākajās Latvijas koncertzālēs un ievērojamākajos Latvijas festivālos, kā arī sniegusi koncertus Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Vācijā, Polijā un Anglijā.

2013. gadā The Sound Poets izdeva savu debijas albumu "Tavs Stāsts", kas Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvā "Zelta mikrofons" tik nominēts un saņem balvu kā 2013. gada labākais pop—rock albums. 2014. un 2016. gadā The Sound Poets rīkoja vērienīgus koncertus Siguldas pilsdrupu estrādē, no kuriem pirmā koncertieraksts nominēts 2015. gada Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai „Zelta mikrofons” kategorijā "Labākais koncertieraksta video".

2015. gadā tika izdots grupas otrais albums "Pulsē", kas Latvijas Mūzikas ierakstu balvas "Zelta mikrofons" apbalvošanā plūc laurus katergorijā "Labākais pop albums" un iegūst specbalvu arī kā "Gada albums".

2017. gada pavasarī The Sound Poets uzsāka akustisku koncertu sēriju ar nosaukumu "Joprojām", apceļojot visu Latviju, un oktobrī digitālajās platformās tiek izdots koncertieraksts "Joprojām". Koncertsērija tiek turpināta arī decembrī un kopumā izskan vairāk nekā 20 koncertos.

2018. gada 7. septembrī klajā nāca trešais albums "Trīs" un ar to tika izziņots grandiozākais grupas koncerts Arēnā Rīga 20. oktobrī, kas notika sadarbībā ar īpašajiem viesiem Agnesi Rakovsku, grupu "DaGamba" un Latvijas Radio bigbendu. Albums "Trīs" tika novērtēts ar Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas "Zelta mikrofons" 2019 nomināciju kategorijā "Labākais pop albums", kā arī tika saņemta nominācija kategorijās "Gada dziesma", "Radio hits", "Origo Zelta dziesma" par albuma pirmo singlu, dziesmu "Ceļš".

2019. gada martā The Sound Poets izdeva singlu "Mīlestība", kas tapusi sadarbībā ar dziedātāju Alisi Josti.

 

Diskogrāfija

Tavs stāsts (2013)

Reaching For The Light (albuma "Tavs stāsts" angļu versija, 2014)

Pulsē (2015)

Trīs (2018)

« Atpakaļ

       
      Aldaris     
     
 
INFORMĒ     
   
 
     
 
    
 
     
 
ATBALSTA